Facebook

Dołącz do nas na facebooku

Start Rekolekcje specjalistyczne

Rekolekcje specjalistyczne

Rekolekcje prowadzone przez osoby duchowne, ale także przez specjalistów (np. psychologami, pedagogami) to propozycja dla małżeństw, członków rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Mają one na celu pomóc im skutecznie rozwiązać swoje problemy. Ośrodek Rekolekcyjny "Kana" w Czarnej Sędziszowskiej proponuje rekolekcje dla rodziców z rodzin adopcyjnych, Ośrodek Rekolekcyjny "Effatha" w Zaczerniu k/Rzeszowa zaś dla rodziców opłakujących śmierć swoich dzieci, osób rozwiedzionych, opuszczonych, żyjących w związku niesakramentalnym, osób dorosłych oraz młodzieży od lat 16 doświadczonych przez rozwód swoich rodziców, dla małżonków wypalonych, popadających w obojętność, złość i rozgoryczenie z powodu coraz mniejszego zrozumienia i miłości, dla tych, którzy doświadczają różnych form przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej).

Na rekolekcje są zapraszane małżonkowie, rodziny, osoby, które dają świadectwo swojego życia oraz specjaliści, którzy z racji różnych profesji służą i towarzyszą rekolektantom w ich psychicznych i duchowych zmaganiach.

Więcej informacji w poszczególnych zakładkach.

Dla rodziców w żałobie.

Dla osób opuszczonych.

Dla par niesakramentalnych.

Dla osób samotnych.

Dla przeżywających trudności w zakresie nawiązywania trwałych więzi z innymi.