Facebook

Dołącz do nas na facebooku

Start Efektywne ojcostwo

Warsztaty 7 sekretów efektywnego ojcostwa

Inicjatywa Tato.Net zaprasza do udziału w warsztatach „7 sekretów efektywnego ojcostwa”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenia dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci.

Spotkanie zawiera również wspólny moduł dla małżeństw, podczas którego kobiety dowiedzą się jak wspierać mężów w byciu efektywnymi ojcami.

Warsztaty mają na celu rozwijanie umiejętności rodzicielskich oraz odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach. Program nawiązuje do badań socjologicznych Kena Canfielda zawartych m.in. w książce "Serce ojca".

Podczas warsztatów można dowiedzieć się m.in. jak:

- utrzymywać równowagę na linii życie rodzinne - praca zawodowa,

- rozpoznać silne i słabe strony swojego ojcostwa,

- stworzyć i wdrożyć  praktyczny plan działania dla taty,

- zobaczyć jak inni mężczyźni radzą sobie w roli ojca – będziesz miał okazję wymienić doświadczenia w męskim gronie i tworzyć środowisko aktywnych i zaangażowanych  ojców, a żona wraz z innymi kobietami przyjrzy się bliżej różnym formom wspierania i odkrywania ojcostwa.

Źródło informacji:

http://www.tato.net/tatonet_en/warsztaty/details/282-7-sekretow-efektywnego-ojcostwa (tak informacje o bieżących edycjach warsztatów.

Warsztaty odbędą się w dniach:

24.10.2014 r. – 25.10.2014 r., w Bernardyńskim Centrum Religijno-Kulturowym w Rzeszowie.

07.11.2014 - 08.11.2014, w Sędziszowie Małopolskim, ul. Potockich 17